+90(322) 226 39 67 - 70 | info@lastikadana.com
  • iş elbisesi
  • iş elbisesi
  • iş elbiseleri
  • iş tulumları
iş elbise
iş elbise

LASTİK BAKIMI

Mert Lasitkçilik, Lasitğinizi belirli periyotlarda kontrol ediyor, gerekli önlemleri alıyoruz. Rot Balans ayarlarınızı zamanında yaparak lastiğinizin ömrünü uzatabilirsiniz.

ARAÇ AKSESUAR

Hem araçlarınıza hem size gerekli olan profesyonel performans ürünleri ve Aksesuarlar ile aracınızla daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kalite araç aksesuar ürünlerimizle tanışın!

LASTİK E-SATIŞ

Adana da lastik satışı ve tüm bakım hizmetlerini veren Mert Lastikçilik, yaz, kış, ve dört mevsim kaliteli lastiklerini aracınıza güvenilir hizmetle sizlere sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ


HABERLER

HAKKIMIZDA

Mert Lastikçilik servis bölümünde, Mert Lastik çatısı altında motor yağı satışı ve değişimi, ön düzen tamiri, yağ-yakıt ve hava filtresi değişimi, Rot-Balans ön düzen ayarı, jant düzeltme, fren bakımı, amortisör satış ve değişimi, oto aksesuar satışı ve araçların diğer servis ve bakım ihtiyaçları müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilinci ile, güler yüzlü uzman personeli ile ferah ve sıcak bir ortamda en uygun çözüm en kısa zamanda sunularak karşılanmaktadır. Mert Lastikçilik Müşteri memnuniyetinin kurumsal bir prensip olduğunun bilincinde olan ekibi ile siz değerli müşterilerimize tecrübelerini aktarmaktadır. Geniş ürün gamı ile sektöre öncülük eden bir yapıya sahiptir. Titizlik ve dikkati verdiği her hizmete yansıtmaktadır.