+90(322) 226 39 67 - 70 | info@lastikadana.com

ESNAFA ÖZEL %30 İNDİRİM KAMPANYASI! ESNAFA ÖZEL %30 İNDİRİM KAMPANYASI!

ESNAFA ÖZEL %30 İNDİRİM KAMPANYASI!

 

 

 

 

 

ESNAFA ÖZEL %30 İNDİRİM KAMPANYASI!

Kampanya, 15 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya, Mert Lastik (Kıyıboyu Cad. Serezli Apt. No: 110 / 2B Seyhan / Adana) mağazasında yapılacak olan lastik alışverişlerinde %30 indirim sağlamaktadır.
Kampanya, sadece Bridgestone ve Lassa marka lastik alışverişlerinde geçerlidir.
Kampanya, en az 4 yaz lastiği alımında geçerlidir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Kampanyadan, 15 Mart 2021’den sonra faydalanmak isteyen katılımcılar, kampanya tarihinde satın almak koşuluyla, lastiklerini 12 aya kadar erteleyebilirler.
Kampanyamızdan her katılımcı, minimum 4 lastik almak koşuluyla, istediği kadar araç ve istediği adette lastik için faydalanabilir.
Kampanyadan, 2020 yılına ait Güncel Vergi Levhası’nı ibraz eden Adana adresli tüm esnaflar ve şahıs işletmeleri faydalanabileceklerdir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Stokların tükenmesi durumunda, Mert Lastik kampanyayı belirtilen tarihten önce bitirme hakkını saklı tutar.
Tüketici ürünü iade etmek istediğinde iade işlemi, kampanya süresince belirlenen tutardan, markanın iade politikasına uygun olarak gerçekleştirilir.
Mert Lastik Otomotiv Lastik San. ve Tic. Ltd. Şti. herhangi bir ön bildirim yapmaksızın kampanyayı iptal etme ve/veya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 


HAKKIMIZDA

Mert Lastikçilik servis bölümünde, Mert Lastik çatısı altında motor yağı satışı ve değişimi, ön düzen tamiri, yağ-yakıt ve hava filtresi değişimi, Rot-Balans ön düzen ayarı, jant düzeltme, fren bakımı, amortisör satış ve değişimi, oto aksesuar satışı ve araçların diğer servis ve bakım ihtiyaçları müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilinci ile, güler yüzlü uzman personeli ile ferah ve sıcak bir ortamda en uygun çözüm en kısa zamanda sunularak karşılanmaktadır. Mert Lastikçilik Müşteri memnuniyetinin kurumsal bir prensip olduğunun bilincinde olan ekibi ile siz değerli müşterilerimize tecrübelerini aktarmaktadır. Geniş ürün gamı ile sektöre öncülük eden bir yapıya sahiptir. Titizlik ve dikkati verdiği her hizmete yansıtmaktadır.